YENİ
 • GÜVENLİ KURUMSAL HESAP İLE TANIŞIN, BİLGİLERİNİZİ ONAYLATIN VE ALICILARA GÜVEN VERİN !
 • KURUMSAL HESAPLAR TÜM BİLGİLERİ PETCİM TARAFINDAN DOĞRULANMIŞ GÜVENİLEBİLİR HESAPLARDIR.
 • KURUMSAL HESAP İLANLARI, ONAY VE KONTROL SÜRECİNİ BEKLEMEDEN OTOMATİK YAYINA ALINIR.
 • KURUMSAL HESAP SAHİBİ OLMAK İÇİN, İLETİŞİM SAYFAMIZDAN BİZİMLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ.

TAKAS imkanı var

Yazdır Favorilerime ekle
  TAKAS imkanı var
  TAKAS imkanı var
  TAKAS imkanı var
  TAKAS imkanı var
  Sahiplendirme

  3405

  7 Ocak 2017

  1

  Karışık

  Sahibinden

  Kuş

Muhiddin Keskinkılınç
Üyelik tarihi : Ocak 2017

  0507 077 27 09

Mesaj gönder Tüm ilanlarını göster

Merhabalar..

Evimin bir odasında beslediğim 13 çift muhabbet kuşu bulunmaktadır. 

3 çift hint bülbülü de vardır.

1 adet çek cumhuriyetine ait erkek show jumbo vardır.

1 adet tek damızlık erkek vardır.

 

Kuşları hobi amacıyla beslemekteydim. Kuşlardan vazgeçip akvaryum yapmak istiyorum. Akvaryum ve üstüne PARA alarak TAKAS İMKANI VADIR.

Temiz güzel Bir tane akvaryum masalı 200 litre olabilir; ayrıca bir tane daha 100 litrelik akvaryumda istemekteyim. Ve bu akvaryumların tam takır bütün ekimanlarınıda istemekteyim. ( iç dış motor filtre yem vb ) Kısacası 2 akvaryum ve ekipmanları.

 

Fiyat için ve takas imkanı için lütfen arayınız...

 

Arkadaşlar ben işin açıkçası kuşlarımı hiç bir zaman kuş olarak değil, bir arkadaş bir çocuk olarak büyüttüm besledim. Kuşlarımdan inan ki hayatta vazgeçmem, hepsinin değerleri benim için eşittir. Sizde gelip gördüğünüz zaman bir apartman dairesinde bir odayı komple onlara yuva yaptım; burdan anlayın ki onlar için ne kadar uğraşlar çektiğimi. Kuşlarımı internetten alışveriş yaptığım bir siteden 25 KG BRAVO yemle beslemekteyim. Kuşlarımın hepsi bana göre özel farklı seçilmiş kuşlardır. Sattığım kuşların hepsine her konuda garanti veriyorum. Kuşları satma nedenime gelirse evlendim ama kuşlarımdan vazgeçmedim evleneli 11 ay oldu kuşlar babamların evde bir odada kalmakta, kendi evimle arası 3-5 KM yol mesafesi var. 8 Aydır her gün önce babamlara uğrayıp kuşlarıma bakıyorum sonra evime gidiyorum; zamanla bunu yapmakta zorlanmaya başladığımdan dolayı gerçekten kuşlarımdan vazgeçmek zorunda kalıyorum. İnşallah Alan arkadaşada bendeki gibi bereketleri olur. Hayrını görün.
Ve bir çok aklımda olmayıpta olan şeyler geldiğinizde bir yolunu bulup ortak yolda bir şekilde hesaplanır satılır.

Önemli Uyarı

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.