YENİ
 • GÜVENLİ KURUMSAL HESAP İLE TANIŞIN, BİLGİLERİNİZİ ONAYLATIN VE ALICILARA GÜVEN VERİN !
 • KURUMSAL HESAPLAR TÜM BİLGİLERİ PETCİM TARAFINDAN DOĞRULANMIŞ GÜVENİLEBİLİR HESAPLARDIR.
 • KURUMSAL HESAP İLANLARI, ONAY VE KONTROL SÜRECİNİ BEKLEMEDEN OTOMATİK YAYINA ALINIR.
 • KURUMSAL HESAP SAHİBİ OLMAK İÇİN, İLETİŞİM SAYFAMIZDAN BİZİMLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ.

LİLAC (SÜTLÜ KAHVE) , EV KEDİSİ DÜNYA TATLISI BRİTİSH SHORTHAİR KARDEŞLER

Yazdır Favorilerime ekle
  LİLAC (SÜTLÜ KAHVE) , EV KEDİSİ DÜNYA TATLISI BRİTİSH SHORTHAİR KARDEŞLER
  LİLAC (SÜTLÜ KAHVE) , EV KEDİSİ DÜNYA TATLISI BRİTİSH SHORTHAİR KARDEŞLER
  LİLAC (SÜTLÜ KAHVE) , EV KEDİSİ DÜNYA TATLISI BRİTİSH SHORTHAİR KARDEŞLER
  LİLAC (SÜTLÜ KAHVE) , EV KEDİSİ DÜNYA TATLISI BRİTİSH SHORTHAİR KARDEŞLER
  LİLAC (SÜTLÜ KAHVE) , EV KEDİSİ DÜNYA TATLISI BRİTİSH SHORTHAİR KARDEŞLER
  LİLAC (SÜTLÜ KAHVE) , EV KEDİSİ DÜNYA TATLISI BRİTİSH SHORTHAİR KARDEŞLER
  Sahiplendirme

  11594

  11 Ocak 2018

  0 - 3 Aylık

  Karışık

  Sahibinden

  Kedi

Burçin Gürpınar
Üyelik tarihi : Aralık 2017

  0544 430 31 61

Tüm ilanlarını göster

6 KASIM DOĞUMLU , NADİR BULUNAN LİLAC  YAVRULARIMIZ  YETERLİ ANNE SÜTÜ ALDILAR , 2 AYLARINI DOLDURDULAR VE YENİ AİLESİNE GİTMEYE HAZIRLAR .

ANNE LİLAC SCOTTİSH FOLD BABA BLUE POİNT BRİTİSH SHORTHAİR.

ANNE DE BABA DA EV KEDİSİDİR . BABADAN SAĞLIK BELGESİ İSTENEREK ÇİFTLEŞME YAPILMIŞ OLUP , SAĞLIK GARANTİLİDİRLER.

KISA TÜYLÜ OLDUKLARI İÇİN TÜY PROBLEMLERİ YOKTUR .

1 ADET AÇIK LİLAC ERKEK , 1 ADET KOYU LİLAC DİŞİ ÇOCUĞUMUZ KALMIŞTIR VE KARDEŞLERİMİZ YENİ AİLELERİNE YAVAŞ YAVAŞ GİTMEKTEDİRLER. 

PETSHOP YADA ÜRETİCİ DEĞİLİZ  , KENDİ EVİMİZDE BESLEDİĞİMİZ GÜZEL KIZIMIZIN YAVRULARI. (FOTOLARDA RESMİ MEVCUTTUR )
SON VETERİNER KONTROLÜ ,PARAZİTAL AŞILARI YAPILDI VE ULUSLARARASI PASAPORTLARI ÇIKARTILDI.

ALMAK ŞART DEĞİL , GELİP GÖRÜLEBİLİR ,  SEÇİM YAPILABİLİR.

EŞİM VETERİNER TEKNİKERİ HER TÜRLÜ SORULARINIZDA ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIRIZ .

DETAYLI BİLGİ , RESİM VE VİDEO İÇİN LÜTFEN ARAYINYA DA WHATSAAPTAN YAZIN LÜTFEN . 

DİP NOT : 

ARADIĞINIZDA TELEFONUN UCUNDAN ERKEK SESİ GELECEKTİR , BURÇİN HANIM'I İSTEMEYİNİZ ÇÜNKÜ ZATEN BURÇİN ''BEY'' İLE GÖRÜŞÜYOR OLACAKSINIZ :)  

(ücretli ilan)

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Önemli Uyarı

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.